Про журнал

«Вісник Донецького національного університету імені Василя Стуса. Серія психологічні науки» – це збірник наукових праць, у якому висвітлено результати теоретичних та емпіричних досліджень актуальних проблем психології.

Мета журналу – висвітлення широкого спектру якісних досліджень з усіх галузей сучасної психології, діалогу та обміну ідеями серед дослідників.

Завдання журналу:

• розгляд аспектів розвитку та формування особистості на різних етапах онтогенезу;
  • аналіз актуальних проблем в галузях соціальної, педагогічної, організаційної, клінічної, реабілітаційної, кризової психології тощо;
  • інформування про події наукового життя в Україні;
  • рецензування наукових праць та підручників з психологічної тематики.

Редколегія видання здійснює зовнішнє/внутрішнє рецензування всіх статей, що надходять до неї. До складу редколегії входять провідні українські та іноземні фахівці. Видання співпрацює з найбільшими ЗВО України та зарубіжжя, органами державної влади та місцевого самоврядування. Подібна співпраця передбачає розміщення інформаційних матеріалів, публікацію наукових статей, проведення на базі видання круглих столів, семінарів, форумів.

Рік заснування: 2022

Свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: Сертифікат про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації, Серія: КВ № 25067-15007 Р)

УДК 159.9

ISSN: 2786-8745 (Print)