Редакційна політика

Етика публікацій

Вісник Донецького національного університету імені Василя Стуса. Серія "Психологічні науки" прагне забезпечити високу якість наукових публікацій і підтримує наукову доброчесність та етику. Основні принципи етики публікацій, а також співпраця з редакторами, авторами та рецензентами ґрунтуються на принципах прозорості, незалежності, коректності та професіоналізму.

Всі сторони, які беруть участь у публікації матеріалів  – редактори, рецензенти та автори  зобов’язуються дотримуватися настанов та рекомендацій Publishing Ethics Resource Kit (PERK) та  Committee on Publication Ethics (COPE).

Політика антиплагіату

Усі подані на розгляд статті будуть перевірені на плагіат за допомогою відповідного програмного забезпечення Unicheck, додатково можуть використовуватися інші інструменти, такі як DupliCheker, StrikePlagiarism тощо, якщо це буде визнано доцільним. Редакційна колегія та рецензенти також мають право визначати потенційні випадки плагіату.

Автори повинні чітко цитувати джерела та вказувати дозвіл на використання чужих матеріалів, де це необхідно. Усі статті, які містять цитування чужих джерел, повинні надавати повну бібліографічну інформацію про ці джерела.

Контроль плагіату буде здійснюватися до початку рецензування. У разі виявлення плагіату стаття відхиляється або відправляється на доопрацювання.

Авторські права

Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Attribution 4.0 International (CC BY 4.0), котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.

Політика відкритого доступу

Усі статті, опубліковані у Віснику Донецького національного університету імені Василя Стуса. Серія "Психологічні науки" є повністю відкритими: їх одразу можна вільно читати, завантажувати та поширювати.